Evenementen


Evenementen agenda

DagDatumEvenementTijdPlaatsBenodigde EHBO-ersEHBO-ers
zondag20-05-2018Parkdag. (Live optredens).12:00-21:00Laningpark2 in wisseldienst. Contactpersoon Guido Boender.12:00-21:00 Nico Baan
maandag21-05-2018Doorkomst Roparun11:00-15:00Oost-Voorstraat bij Oude Raadhuis.2 Contactpersoon Adri de Groot11:00-15:00 Nico Baan

12:00-15:00 Renate Holtkamp
vrijdag25-05-2018Toeda en de Draak, voorstelling 1.19:30-22:45Boerderij Bouwlust, Stougjesdijk 1261 à 2 Contactpersoon Cees Visser, toneelgroep Mask.19:30-22:45 Janny Verloop
zaterdag26-05-2018Toeda en de Draak, voorstelling 2.19:30-22:45Boerderij Bouwlust, Stougjesdijk 1261 à 2 Contactpersoon Cees Visser, toneelgroep Mask.19:30-22:45 Renate Holtkamp
zaterdag26-05-2018Herdenking bij het Luchtmonument.9:30-11:30Antonie van Leeuwenhoekstraat / Zalmpad2 Contactpersonen Bert Waardenburg e.a.9:30-11:30 Joke Schoonderbeek

9:30-11:30 Nicolette Schwedler
zondag27-05-2018Toeda en de Draak, voorstelling 3.14:30-17:30Boerderij Bouwlust, Stougjesdijk 1261 à 2 Contactpersoon Cees Visser, Toneelgroep Mask. 
dinsdag29-05-2018Avondvierdaagse dag 119:00-21:15Kleindierenhof en dorp Oud-Beijerland2 Contactpersoon Hester de Reus - Leeuwenburgh.19:00-21:15 Johan van Dam

19:00-21:15 Franklin Maljers

19:00-21:15 Joris Buitendijk
woensdag30-05-2018Avondvierdaagse dag 219:00-21:15Kleindierenhof en dorp Oud-Beijerland2 Contactpersoon Hester de Reus - Leeuwenburgh.19:00-21:15 Franklin Maljers

19:00-21:15 Joris Buitendijk

19:00-21:15 Ton de Koning
donderdag31-05-2018Avondvierdaagse dag 319:00-21:15Kleindierenhof en dorp Oud-Beijerland2 Contactpersoon Hester de Reus - Leeuwenburgh.19:00-21:15 Joris Buitendijk

19:00-21:15 Neeltje Goudswaard

19:00-21:15 Halko Biesheuvel
donderdag31-05-2018Toeda en de Draak, voorstelling 4.19:30-22:45Boerderij Bouwlust, Stougjesdijk 1261 à 2 Contactpersoon Cees Visser, toneelgroep Mask.19:30-22:45 Franklin Maljers

19:30-22:45 Cobie Markies - Hoogeboom
vrijdag01-06-2018Avondvierdaagse dag 419:00-21:15Kleindierenhof en dorp Oud-Beijerland2 Contactpersoon Hester de Reus - Leeuwenburgh.19:00-21:15 Johan van Dam

19:00-21:15 Joris Buitendijk
vrijdag01-06-2018Toeda en de Draak, voorstelling 5.19:30-22:45Boerderij Bouwlust, Stougjesdijk 1261 à 2 Contactpersoon Cees Visser, toneelgroep Mask.19:30-22:45 Franklin Maljers
zaterdag02-06-2018Toeda en de Draak, voorstelling 6.19:30-22:45Boerderij Bouwlust, Stougjesdijk 1261 à 2 Contactpersoon Cees Visser, toneelgroep Mask.19:30-22:45 Joke Schoonderbeek

19:30-22:45 Nicolette Schwedler
zaterdag16-06-2018Turnwedstrijden DeTurnkring9:00-15:00Sportzaal Het Paradijs2 Contactpersoon Jantine Stolk9:00-12:00 Joke Schoonderbeek

9:00-12:00 Nicolette Schwedler
zaterdag30-06-2018Skate evenement12:00-18:00Skatebaan Laningpark1 à 2. Contactpersoon Peter den Hoed 06 - 58 84 26 67. 
zaterdag07-07-2018Menzis Tenniskids Feesten.10:00-15:00Tennispark TVO De Kikkershoek2 Contactpersoon Gitty Klok. 
donderdag23-08-2018Huttenbouw dag 110:00-17:00Scoutingterrein De Staart1 à 2 Contactpersoon Ester Prooij.10:00-13:00 Jeannette Kooiman

10:00-17:00 Netty Barbier

13:00-17:00 Joris Buitendijk
vrijdag24-08-2018Huttenbouw dag 210:00-17:00Scoutingterrein De Staart1 à 2 Contactpersoon Ester Prooij.10:00-13:00 Joris Buitendijk

13:00-15:00 Janny Verloop
zaterdag15-12-2018Kerstconcert "HW Vokaal" (tijdstippen nog niet bekend).00:00-00:00Kerk De Poort EGHW Poortlaan2 Contactpersoon Conny Marijnissen